מטבחים כפריים

סגנון העיצוב הכפרי והטבעי תופס היום מקום נכבד מאוד בעיצוב הבית. אחד המקומות בבית בהם נראה באופן בולט הוא המטבח. במטבח יש אפשרות להביא את הסגנון הכפרי לידי ביטוי באמצעות מגוון רחב של אלמנטים עיצוביים או שימוש בחומרים המאפיינים את הסגנון הכפרי. זאת כמובן בשילוב עם תכנון מדויק ומוקפד המאפשר ליהנות מן הטכנולוגיה החדשנית ומהנוחות והפונקציונליות של המטבח המודרני.

תכנון של המטבח לעבודה נוחה

היום מטבחים מתאפיינים בסגנונות עיצוב שונים, מסגנון מודרני והייטקי ועד כפרי אותנטי. המשותף לכולם הוא תכנון שאינו בא על חשבון העיצוב. גם המטבח הכפרי, כמו המודרני או הקלאסי, מתאפיין בחלוקת המטבח על פי אזורים בצורה הגיונית, חלוקה המאפשרת עבודה ללא הצורך להגיע כל רגע מקצה אחד של המטבח לקצה האחר שלו. פתרונות אחסון איכותיים יאפשרו לכם להחליט אילו כלים או פריטים לשים על השיש כי הם מוסיפים לעיצוב הכפרי, כמו צנצנת יפה, סיר עשוי ברזל ואלמנטים נוספים היוצרים את המראה הכפרי, ואילו כלים או מכשירים לאחסן. כך גם מטבח מלא בפריטים כפי שאופייני לעיצוב הכפרי, יהיה מעוצב באופן מתוכנן בדיוק כפי שאתם בוחרים.

שימוש בחומרים טבעיים הופך את מטבח לכפרי

חלק משמעותי מעיצוב מטבח בסגנון כפרי הוא שימוש בחומרים טבעיים. גם אם המטבח מאובזר במכשור החדשני ביותר שיש, כאשר עץ, במיוחד עץ במצב גולמי ככל האפשר, הוא חומר גלם דומיננטי, מיד ישנה תחושה של טבעיות וכפריות. אחד העצים בהם עושים שימוש רב במטבחים כפריים בארץ הוא עץ אלון, במיוחד אלון לבן שמכניס את הכפריות בצורה עדינה ונקיה. חומר נוסף הוא הברזל אותו ניתן להוסיף כ”כתמים” בצורת סיר מברזל יצוק כמו של פעם, כף ברזל התלויה על הקיר עם כלים נוספים, מסננת ברזל או נחושת. את משטח העבודה ניתן לעשות משיש אמיתי שנותן תחושה יוקרתית אך טבעית או אבן.

פריטים דקורטיביים וצמחיה

פריטים דקורטיביים בסגנון אותנטי וכפרי, כמו מלחיות מעניינות, צנצנות או פריטים אחרים שחילצתם מהמטבח של סבתא יכניסו עוד אווירה כפרית ואותנטית. כך גם צמחיה. אדנית תבלינים על החלון או אפילו עציץ עם צמחים להם מתאים אור חלקי או אפילו צל יהפכו את המטבח לכפרי מאוד גם אם אתם גרים בלב ת”א.

מטבח כפרי עם חברה בעלת ניסיון

השילוב בין מטבח מודרני מבחינה פונקציונלית יחד עם סגנן עיצוב כפרי הנותן תחושה של טבע ועיצוב רטרו דורש ניסיון רב ועבודה מדויקת. לכן חשוב שאת המטבח שלכם תתכנן ותעצב חברה בעלת ניסיון רב. חברת טופ קיצ’ן מעצבת ומתכננת מטבחים מכל הסגנונות לשביעות רצון לקוחותיה הרבים.

גלריה להשראה


טופ קיטצ’ן מתמחים בהתאמת המטבח

מעבר לאלמנט העיצוב חברתנו נותנת דגש על תיכנון מטבח נכון,
כזה שיתאים לצורכי הבית, כל מטבח עובר תיכנון אדריכלי על ידי
אדריכל מוסמך ועיצוב מוקפד על ידי מעצבת זה ערך המוסף
שטופ קיטצן נותנת ללקוחותיה

הרכבה והתאמה מיטבית בשילוב יתר האלמנטים המשלימים,
מגלמים את התוצאות האופטימליות.

בואו להנות מעיצוב המטבח!

התהליך פשוט, פגישה ואיתור צרכים, תכנון והדמיה של המטבח בחלל
הבית, כניסת התוכנית ליצור , התקנה בבית הלקוח

צור קשר

רוצים עיצוב חינם לחלל המטבח? מלאו פרטים ונשמח לעזור

כתובתנו: רח’ מרקוני 10 צ’ק פוסט, חיפה.