מטבחים עכשוויים

עיצוב המטבח מהווה היום חלק משמעותי מאוד בעיצוב הבית. אם בעבר היווה המטבח בעיקר אזור עבודה, המטבח המודרני והעכשווי משלב קודם כל בין פונקציונליות ונוחות לבין עיצוב. סגנונות העיצוב הם מגוונים. סגנון עיצוב עכשווי הוא סגנון עיצוב מודרני בעל קווים נקיים, מראה מרווח ובהיר ופתרונות אחסון חכמים המאפשרים מראה כזה למרות תכולה של מכשירי חשמל וכלים רבים הנותנים גם אפשרות לעבודה נוחה ויעילה במטבח.

חומרים נקיים כמו זכוכית ומתכת

אם מדובר על מטבחים עכשוויים כסגנון עיצובי, אחד המאפיינים הבולטים בהם הוא שימוש בחומרים נקיים ועדינים כמו זכוכית או מתכת. השימוש בזכוכית ובמתכת במטבח אפשרי בעקבות שימוש בטכנולוגיה חדשנית ההופכת את הזכוכית למחוסמת ועמידה בפני חום ואת המתכת לעמידה בפני רטיבות. בגלל האזור הלח עושים שימוש רב בנירוסטה שהיא מתכת אל חלד העמידה לאורך זמן וידועה גם כחומר קל מאוד לניקוי.

פרזול כחלק חשוב מן המטבח העכשווי

הוא אמנם כמעט ולא נראה, אך יש לו חלק משמעותי מאוד במטבח העכשווי. פרזול הוא הבסיס לכל אמצעי האחסון כמו מגירות וארונות. הפרזול כולל מסילות מתכת חזקות המחזיקות גם מגירות גדולות וכבדות, צירים איכותיים לארונות, בחירה בין ידיות נוחות לבין אמצעי פתיחה מתוחכמים כמו כפתור צידי ההופך את מראה הארונות והמגירות לחלק ונקי מידיות. הפרזול כולל גם אמצעי שליפה המאפשרים ניצול מלא של ארון המטבח הפינתי. כל אלה משדרגים משמעותית את פונקציונליות המטבח.

אי כאלמנט פונקציונלי ועיצובי

מאפיין נוסף של המטבח העכשווי הוא  אי- משטח נוסף הממוקם באזור מסויים במטבח, בנפרד ממשטח העבודה הרגיל. האי יכול לשמש למגוון מטרות: בתור אזור אכילה בעל עיצוב מודרני הדומה לבר, בתור משטח עבודה- אזור נוסף לחיתוך וביצוע מגוון פעולות וגם כאזור אחסון: במשטחי אי רבים מותקנים ארונות ומגירות המספקים שטח אחסון נוסף. בכלל, חלוקת המטבח לאזורים על פי אזור עבודה וניקיון, אזור בישול ואזור אחסון הם מאפיינים של המטבח העכשווי הבנוי בצורה הגיונית ונוחה שתאפשר גם דינמיות.

ניגוד של צבעים

מטבחים עכשוויים מתאפיינים בצבעים בהירים, אך ההולכים על עיצוב מודרני מאוד בוחרים פעמים רבות לשלב בין צבעים מנוגדים כמו שחור ולבן. הלבן נותן את הבהירות והמראה הנקי והשחור מוסיף תעוזה ועניין כפי שמאפיין את העיצוב המודרני.

על מנת לתכנן מטבח בצורה פונקציונלית ועיצובית המאפיינים את המטבח העכשווי חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ובעלת ניסיון. חברת טופ קיצ’ן עוסקת שנים בתכנון ועיצוב מטבחים ותשמח לתכנן עבורכם את מטבח החלומות שלכם

גלריה להשראה


טופ קיטצ’ן מתמחים בהתאמת המטבח

מעבר לאלמנט העיצוב חברתנו נותנת דגש על תיכנון מטבח נכון,
כזה שיתאים לצורכי הבית, כל מטבח עובר תיכנון אדריכלי על ידי
אדריכל מוסמך ועיצוב מוקפד על ידי מעצבת זה ערך המוסף
שטופ קיטצן נותנת ללקוחותיה

הרכבה והתאמה מיטבית בשילוב יתר האלמנטים המשלימים,
מגלמים את התוצאות האופטימליות.

בואו להנות מעיצוב המטבח!

התהליך פשוט, פגישה ואיתור צרכים, תכנון והדמיה של המטבח בחלל
הבית, כניסת התוכנית ליצור , התקנה בבית הלקוח

צור קשר

רוצים עיצוב חינם לחלל המטבח? מלאו פרטים ונשמח לעזור

כתובתנו: רח’ מרקוני 10 צ’ק פוסט, חיפה.