מטבחים קלאסיים

סגנון הרטרו תופס היום חלק משמעותי מאוד בעיצוב הבית, כולל עיצוב מטבחים. מטבחים קלאסיים כוללים בתוכם סגנונות עיצוב שונים שהמשותף לכולם הוא שמירה על אותנטיות בהתאם לתרבות ממנה הגיעו בני הבית. מטבחים קלאסיים יכולים להיות מטבחים בסגנון כפרי וטבעי אך גם מטבחים בעלי עיצוב יוקרתי וויקטוריאני, מטבחים הלוקחים אותנו לאירופה ומחזירים אחורה בזמן. עם זאת, פונקציונליות המטבח כמובן צועדת קדימה עם הזמן ומבחינת תכנון המטבח ואבזורו מדובר על מטבח מודרני הנהנה מטכנולוגיה חדשנית יחד עם אלמנטים עיצוביים היוצרים את הסגנון הקלאסי.

תכנון חכם ועבודה נוחה במטבח

כפי שציינו, כמו מטבחים בעיצוב עכשווי, גם מטבחים בסגנון קלאסי נהנים מתכנון מדויק ומוקפד ושימוש בכל האמצעים הנדרשים לפונקציונליות גבוהה, תנועה ודינמיות נוחות במטבח וזאת יחד עם האפשרות להתרפק על סגנון רך וקלאסי. תכנון נכון בא לידי ביטוי קודם כל בחלוקה נכונה של אזורי המטבח כך שלא תידרש התרוצצות מתמדת בין אזורי המטבח השונים. מיקומם של שטחי אחסון רחבים לצד אזור העבודה במטבח הופכים את העבודה לנוחה יותר. כך למשל מיקום סמוך של המקרר ואזור העבודה או מיקום הכיור בסמוך לאזור בו מאוחסנים אביזרי ניקיון מאפשרים עבודה נוחה וחיסכון בזמן. פתרונות אחסון חכמים מקלים על העבודה בכך שאין צורך לאחסן מכשירים על השיש או משטח העבודה. פרזול איכותי הכולל מסילות איכותיות למגירות, צירים לארונות וקלפות  הופך אף הוא את העבודה במטבח לנוחה ומתאימה לתקופה שלנו.

מעטפת קלאסית לליבה מודרנית

אם התכנון והאמצעים בהם עושים שימוש במטבח הם חדשניים ומודרניים אז איפה באה הקלאסיות לידי ביטוי? הקלאסיות באה בעיקר במעטפת החיצונית: שימוש בצבע לבן יוצר מראה קלאסי ונקי, זאת לצד שימוש בעץ במקומות מסוימים המכניס חמימות וסגנון רטרו. גם פריטים עיצוביים כמו כלים בסגנון של פעם, פסלים או עציצים יוסיפו לקלאסיות של המטבח. במטבח קלאסי יהיה פחות שימוש בחומרים המאפיינים את המטבח המודרני- הייטקי כמו מתכת או שימוש בגוונים ססגוניים או צבע שחור.

למצוא את החברה שתהפוך דמיון למציאות

ההבדלים בין סגנונות העיצוב הם דקים יחסית והיום במטבחים רבים ישנו סגנון אקלקטי המשלב בין מודרני ועכשווי לקלאסי או כפרי כשהסגנונות משתלבים ה בזה בצורה הרמונית. על מנת לשלב מבלי ליצור תחושת בלגן חשוב ניסיון רב בתכנון ועיצוב מטבחים בכל הסגנונות. חברת טופ קיצ’ן היא בעלת ניסיון רב בעיצוב ותכנון מטבחים בכל סגנונות העיצוב ויודעת היטב היכן להכניס את המודרני והיכן את הקלאסי כך שהמטבח יהיה פונקציונלי אך מעוצב בדיוק כפי שדמיינתם.

גלריה להשראה


טופ קיטצ’ן מתמחים בהתאמת המטבח

מעבר לאלמנט העיצוב חברתנו נותנת דגש על תיכנון מטבח נכון,
כזה שיתאים לצורכי הבית, כל מטבח עובר תיכנון אדריכלי על ידי
אדריכל מוסמך ועיצוב מוקפד על ידי מעצבת זה ערך המוסף
שטופ קיטצן נותנת ללקוחותיה

הרכבה והתאמה מיטבית בשילוב יתר האלמנטים המשלימים,
מגלמים את התוצאות האופטימליות.

בואו להנות מעיצוב המטבח!

התהליך פשוט, פגישה ואיתור צרכים, תכנון והדמיה של המטבח בחלל
הבית, כניסת התוכנית ליצור , התקנה בבית הלקוח

צור קשר

רוצים עיצוב חינם לחלל המטבח? מלאו פרטים ונשמח לעזור

כתובתנו: רח’ מרקוני 10 צ’ק פוסט, חיפה.

מפת כתובת מרקוני 10 חיפה