מטבחי זכוכית

אחד המאפיינים הבולטים של סגנון מודרני נקי עם מראה קלאסי הוא שימוש רב בזכוכית. אם בעבר היה פחות שימוש בזכוכית בגלל החשש שלא תעמוד בחום האפיה והבישול, היום הזכוכית היא מחוסמת וחזקה כך שיכולה לעמוד גם בטמפרטורות גבוהות במטבח. ניתן להרכיב מטבח שכמעט כולו עשוי זכוכית. איך לבחור מטבחי זכוכית ולמה לשים לב?

דלתות עמידות וחזקות

יש המתלבטים אם להתקין דלתות ארונות העשויות זכוכית מתוך חשש לסדקים, שריטות עד כדי שבירה מוחלטת. דלתות הזכוכית עמידות לא רק בפני חום אלא גם בפני מכות או שריטות. אפילו פגיעה של כדור לא תנפץ אותן לרסיסים. דלתות זכוכית מוסיפות לעיצוב המודרני והנקי. ניתן לבחור בין זכוכית מט, זכוכית חלבית וזכוכית בעלת ציפוי אפוקסי שמעניק לה ברק. היום הזכוכית אינה בהכרח שקופה. מטבח העשוי זכוכית לבנה נחשב מבוקש מאוד בקרב אוהבי המטבח המודרני, אך ניתן לבחור זכוכית בשלל צבעים.

היתרונות של התקנת דלתות זכוכית על מסגרת אלומיניום

ישנן שתי אפשרויות להתקנת דלתות זכוכית במטבח, האחת היא על גבי MDF הנחשבת למומלצת פחות. השניה היא על גבי מסגרת אלומיניום. הדבקת הזכוכית על מסגרת אלומיניום היא איכותית, חזקה ועמידה יותר. אמנם מדובר על מחיר גבוה יותר אך ההשקעה במטבח היא ארוכת טווח ולכן מוטב להשקיע יותר עכשיו וליהנות מן המטבח לאורך זמן. גם בקרב פרופילי אלומיניום ישנם סוגים שונים הנבדלים זה מזה בעובי הפרופיל והגוון. ישם פרופילים בולטים יותר או פחות. ככל שהפרופיל יהיה נסתר יותר ולא יבלוט החוצה כך מראה המטבח יהיה נקי יותר.

להוסיף זכוכית לאלמנטים נוספים

אם ידיות הארונות והמגירות עשויות לרוב אלומיניום, היום אפשר גם להתגבר על מכשול זה בדרך אל מטבח הזכוכית הנקי מכל מתכת. ישנה אפשרות להדביק על גבי ידיות האלומיניום זכוכית בצבע הארונות והמגירות ובכך להפוך את הידית לכמעט סמויה. ישנה אפשרות לוותר על הידית לחלוטין באמצעות מנגנוני פתיחה חשמליים או מכניים כמו כפתור המותקן על צד המגירה או הארון, אך יש לקחת בחשבון שהדבר ישפיע על מחיר המטבח.

מטבחי זכוכית- רק אצל מקצוענים

מטבחי זכוכית מקנים למטבח מראה קלאסי, נקי ואפילו אצילי, אך זאת בתנאי שמדובר על זכוכית איכותית וחזקה. לכן, חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ורצינית שיש לה ניסיון רב במטבחי זכוכית. חברת טופ קיצ’ן עוסקת שנים בתחום המטבחים, כולל מטבחי זכוכית ותמצא עבורכם את הפתרונות שייצרו את מטבח הזכוכית שיהיה בעל עיצוב הרמוני ופונקציונלי.

גלריה להשראה

טופ קיטצ’ן מתמחים בהתאמת המטבח

מעבר לאלמנט העיצוב חברתנו נותנת דגש על תיכנון מטבח נכון,
כזה שיתאים לצורכי הבית, כל מטבח עובר תיכנון אדריכלי על ידי
אדריכל מוסמך ועיצוב מוקפד על ידי מעצבת זה ערך המוסף
שטופ קיטצן נותנת ללקוחותיה

הרכבה והתאמה מיטבית בשילוב יתר האלמנטים המשלימים,
מגלמים את התוצאות האופטימליות.

בואו להנות מעיצוב המטבח!

התהליך פשוט, פגישה ואיתור צרכים, תכנון והדמיה של המטבח בחלל
הבית, כניסת התוכנית ליצור , התקנה בבית הלקוח

צור קשר

רוצים עיצוב חינם לחלל המטבח? מלאו פרטים ונשמח לעזור

כתובתנו: רח’ מרקוני 10 צ’ק פוסט, חיפה.

מפת כתובת מרקוני 10 חיפה