מטבחי זכוכית

מטבח זכוכית הוא טרנד המשלב חדשנות וסטייל

כשחושבים על מטבח, עולה בראש בדרך כלל תמונה של חלל בסגנון כפרי, עם סירים מהבילים על הגז, ניחוחות הבוקעים מהתנור ועיצוב ביתי וחמים ההולם את האווירה המשלימה את החוויה הקולינרית. התחושות האלו הן חיוביות בעיקרן והן מה שגורם לאנשים לרצות לחזור הביתה, אל התחושות הנעימות והמאכלים המנחמים. אולם לצד התחושות הללו חשוב לזכור כי מגמות העיצוב בשנים האחרונות הן בעלות נופך מודרני יותר, מה שמשפיע על הנראות של כל הבית וכמובן גם של המטבח. כלומר, אם פעם היה ברור שהמראה של המטבח, כמו גם חומרי הגלם ממנו הוא עשוי צריכים להיות ביתיים, הרי שכיום המטבח מיישר קו עם הטרנדים האחרונים בעולם עיצוב הפנים וניתן להבחין ביותר מטבחים בעיצוב מודרני, מדויק ובעל אמירה ברורה. 
אחת הדוגמאות הבולטות ביותר למטבח בעיצוב מודרני היא מטבחי זכוכית. מטבחים מהסוג הזה לא מהססים לעשות שימוש נועז בזכוכית על כל תכונותיה והם גם בדרך כלל בעלי צבעוניות מיוחדת במינה, הנובעת מהשילוב בין חיפויי זכוכית מאוירים לבין זכוכיות בהירות במרקמים שונים – מט, מבריק, חלבי ושקוף. אם אתם חושבים על התקנה של מטבח זכוכית, יש כמה דברים שחשוב שתדעו לפני הרכישה, על-מנת שהיא תהיה מוצלחת ותוכלו ליהנות מהמטבחים במשך שנים רבות.
מטבח זכוכית מטבחי זכוכית מטבחים מזכוכית
מטבח זכוכית מטבחי זכוכית מטבחים מזכוכית
מטבח זכוכית מטבחי זכוכית מטבחים מזכוכית

היתרונות של מטבחי זכוכית על-פני מטבחים אחרים

היתרון הגדול ביותר של מטבחי זכוכית הוא שהם הצליחו להתגבר על החיסרון הכי גדול שלהם: ההיבט הבטיחותי. אם פעם היה חשש להתקין מטבחים מזכוכית בשל החום במטבח, הרי שכיום כלל אין חשש כזה והזכוכיות איכותיות, עמידות וחסינות. גם בהיבט של עמידות לשריטות ופגיעות, הזכוכית מגלה תכונות מופלאות. דלתות זכוכית במטבח רק נראות שבריריות ומסוכנות. בפועל, הן בטיחותיות לחלוטין לכל בני המשפחה ואינן שבירות ולכן מתאימות מאוד גם למשפחות צעירות עם ילדים קטנים.
יתרון נוסף של הזכוכית הוא היכולת שלה להחליף מטבח קיים מאלומיניום, על ידי תהליך של הדבקה פשוטה. שיטה זו מתאימה למי שמעוניין במטבח על טהרת הזכוכית והיא מאפשרת הדבקה של זכוכיות על-פני פרופילים של מאלומיניום, באופן שמתקבל תוצר בעל עמידות לאורך זמן וכמובן מראה חדשני ומרשים.

מטבחי זכוכית לא מתאימים לכל אחד

כאמור, השימוש בזכוכית מאפיין מטבחים מודרניים יותר. אם שאר הבית שלכם מעוצב בסגנון אחר, אולי כדאי לשקול להמשיך עם הקו המנחה ולא להתהדר דווקא במטבח נוצץ עם חיפויי זכוכית מאוירים או חזיתות המשלבות גוון חלבי עם שקיפות מלאה. עיצוב פנים ברמה גבוהה הוא כזה המצליח ליצור קו מקשר בין כל חלקי הבית ומטבח מזכוכית יראה מוזר ותלוש בבית שמעוצב כולו בסטייל כפרי, למשל. לכן, אל תבחרו מטבח רק בהתאם לטרנדים האחרונים בתחום ובהתאם למה שראיתם בבתים של אחרים. היו קשובים לעצמכם וכמובן קחו בחשבון את העיצוב של שאר מרחבי הבית.
יחד עם זאת, כשמדובר על עיצוב מודרני ניתן לציין כי מטבחי זכוכית קונים בדרך כלל אנשים מיוחדים. כאלו שהזיקה לעיצוב זורמת בדמם מצד אחד ומצד שני הם מעוניינים במטבח יוקרתי ולא שגרתי. מטבח זכוכית מתאים גם למי שמעוניין לתת דרור ליצירתיות שלו, שכן הזכוכית מעניקה אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות ל “משחקים” של צבעים וטקסטורות. אם אתם מזדהים עם הגישה הזו, כנראה שיתאים לכם מטבח מזכוכית. כעת רק נותר לבחור חברה אמינה, ותיקה ומקצועית שתוכל להתאים לכם את מטבח הזכוכית המושלם עבורכם.

טופ קיטצ’ן מתמחים בהתאמת המטבח

מעבר לאלמנט העיצוב חברתנו נותנת דגש על תיכנון מטבח נכון,
כזה שיתאים לצורכי הבית, כל מטבח עובר תיכנון אדריכלי על ידי
אדריכל מוסמך ועיצוב מוקפד על ידי מעצבת זה ערך המוסף
שטופ קיטצן נותנת ללקוחותיה

הרכבה והתאמה מיטבית בשילוב יתר האלמנטים המשלימים,
מגלמים את התוצאות האופטימליות.

בואו להנות מעיצוב המטבח!

התהליך פשוט, פגישה ואיתור צרכים, תכנון והדמיה של המטבח בחלל
הבית, כניסת התוכנית ליצור , התקנה בבית הלקוח

צור קשר

רוצים עיצוב חינם לחלל המטבח? מלאו פרטים ונשמח לעזור

מטבח זכוכית מטבחי זכוכית מטבחים מזכוכית

כתובתנו: רח’ מרקוני 10 צ’ק פוסט, חיפה.

מטבח זכוכית מטבחי זכוכית מטבחים מזכוכית